Zajímají Vás elektromobily? Přij(e)ďte Zdravě na Den Země

271
views

Dne 25. dubna Na Dni Země na Hlavní třídě v Porubě, který pořádá Středisko volného času Korunka, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace, bude k vidění poslední Čistý areál – prezentace projektu Zdravě po Ostravě, zaměřeného na podporu alternativních forem dopravy.  V Čistém areálu najdete informace o alternativních formách dopravy, ukázky elektromobility, možnost evidence jízdních kol Městskou policií Ostrava a jejich označení syntetickou DNA, prezentacemi cyklistiky a mnoho dalšího. Na závěr plánujeme z Hlavní třídy odstartovat Velkou jarní cyklojízdu, zakončenou u Trojhalí Karolina, kterou organizuje spolek Ostravounakole.

Zajímají Vás elektromobily?

Jste-li fandou elektromobility a nebo jen nevíte, jaký komfort elektromobily nabízí? Přijďte se určitě podívat. K vidění budou nové elektromobily Městské policie Ostrava a magistrátu, ale i běžné vozy různých značek, které můžete potkat na silnici.

Jste cyklistický fanda?

Přijeďte odpoledne! V 16:30 startuje Velká jarní cyklojízda, která je zakončena v Trojhalí Karolina dalším programem. Cyklojízdu organizuje spolek Ostravounakole.

Více informací o projektu najdete na webových stránkách http://zdravepoostrave.cz.


Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky a Ministerstvem životního prostředí  www.sfzp.cz  www.mzp.cz